Ota yhteyttä

Haluatko tietää lisää siitä, kuinka voimme auttaa yritystäsi?

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti

Sign up to our newsletter

Hallinto

Richard Barkevall

Toimitusjohtaja

+46 8 655 32 32

+46 709 379 280

richard.barkevall@optilon.se

Jens Stenquist

Myyntijohtaja

+46 709 379 285

jens.stenquist@optilon.se

Anna Holmberg

Palvelupäällikkö, Service Optimization

+46 733 738 813

anna.holmberg@optilon.se

Christina Lindgren

Palvelupäällikkö, Supply Chain Planning

+46 709 379 292

christina.lindgren@optilon.se
Emma Tranarp Mann

Emma Tranarp Mann

Palvelupäällikkö, Supply Chain Design

+46 73 373 88 15

emma.tranarp.mann@optilon.se

Fredrik Jersby

CIO

+46 709 379 291

fredrik.jersby@optilon.se

Jaa